مهندسین مشاور پیشگامان بهبود کیفیت توس

تجهیز ایمنی کارگاه ها در اولویت کارفرمایان باشد

تاریختاریخ انتشار : چهارشنبه ,۳ شهریور , ۱۳۹۵

پایگاه اطلاعات ایمنی : یک کارشناس ایمنی و بهداشت محیط کار اعتقاد دارد که با وجود کاهش آمار حوادث محیط کار در سال گذشته به علت عدم فرهنگ‌سازی و آموزش کارگران، حوادث محیط کار همچنان قربانی می‌گیرد.

ایمنی (www.imeny.com) : «ابولفضل اشرف منصوری» در گفتگو با ایلنا با بیان اینکه کارفرمایان نگاه کوتاه مدت به مسئله ایمنی محیط کار دارند، اظهار داشت: متاسفانه کارفرما تجهیز و ایمنی کارگاه ساختمانی را به صرفه نمی‌داند و تا زمانی که این نگاه وجود دارد نمی توان از تامین ایمنی کارگران در محیط کار اطمینان حاصل کرد. منصوری افزود: سال گذشته کارفرمایان ملزم شدند با توجه به آیین نامه «صلاحیت ایمنی امور پیمانکاران» به بحث ایمنی کارگران در کارگاه‌های ساختمانی توجه کنند از این رو تا حدودی آمار حوادث کارگری پایین امد. این کارشناس ایمنی و بهداشت محیط کار تصریح کرد: انتظار داریم که روند آموزش عمومی و فرهنگ سازی در زمینه ایمنی محیط کار با کمک انجمن های صنفی کارگری مسئولین حفاظت فنی ، ایمنی و بهداشت بهبود یابد. وی با اشاره آموزش ایمنی به ۱ میلیون کارگر در سال گذشته اظهار داشت: این گونه آموزش‌ها ضمن نهادینه سازی آموزش‌های ایمنی محیط کار به کارگران کمک می کند که از وظایف کارفرما برای تامین ایمنی محیط کار مطلع شوند. از این رو امیواریم این آموزش‌ها در سال آینده با همکاری وزارت کار ادامه یابد.

مشتریان

شهرداری مشهد گهردانه شرق شرکت گاز استاد خراسان رضوی شرکت شرکتهای صنعتی استاد خراسان رضوی عالیس مرغداران طوس بیمه کارآفرینی مهندسین مشاور ساز آب شرق